FRANCESC SUBARROCA. ”Rostro ljud”.

4372262. FRANCESC SUBARROCA. ”Rostro ljud”.

Kol och gouache teckning på papper.
Signerad och belägen i Somorrostro. På paspartout, daterad och dedikerad. På baksidan, signerad, daterad, belägen och med titeln ”Somorrostro”.
23x29,5 cm.

I gott skick. Träram i gjuten och förgylld stuckatur.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

23x29,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 226