FRANCESC SUBARROCA. ”Carriers”.

4372241. FRANCESC SUBARROCA. ”Carriers”.

Olja ombord.
Signerad, daterad 1952 och tillägnad 1979. På baksidan, signerad, daterad 1952 och med titeln ”Carretaires”.
29,5x24 cm.

I gott skick. Träram i gjuten och förgylld stuckatur.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja ombord.
29,5x24 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 148