OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, monogramsigerad och daterad VER 01.

4372165. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, monogramsigerad och daterad VER 01.

Bildmått ca. 48x70 cm.
Träram med glas, ca. 65x85 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca. 48x70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 136