POST, EMALJSKYLT. Emaljerad plåt. 1900-talets mitt.

4372107. POST, EMALJSKYLT. Emaljerad plåt. 1900-talets mitt.

53x38 cm.

Naggar, emaljbortfall, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

53x38 cm.

Antal besök: 564