SOFFBORD, jakaranda med kromad stomme, 1970-tal.

4372075. SOFFBORD, jakaranda med kromad stomme, 1970-tal.

Höjd: ca 55 cm.
Diameter: 90 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage. Märken.
Blekt skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 55 cm.
Diameter: 90 cm.

Bruksslitage. Märken.
Blekt skiva.

Antal besök: 278