VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
4372020. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Två lösa glashyllor, glasade väggar, rygg och dörr. Längd 55,5, bredd 34, höjd 71,5 cm.

Fläckar, märken, repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 167