JAEGER-LECOULTRE, etuier för armbandsur, 2 st, 1900-tal.

4372013. JAEGER-LECOULTRE, etuier för armbandsur, 2 st, 1900-tal.

I ytterkartonger ca 10 x 10 x 11 cm.

Bruksslitage.

Tema

Tema Beso - Del 3

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

Tema Beso - Del 3

Antal besök: 205