DOLK, märkt CA&AJ.EK, 1900-tal.

4372001. DOLK, märkt CA&AJ.EK, 1900-tal.

Längd ca 32 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 32 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 275