INGRID HERRLIN. Figuriner, 2 st, Båstad.

4371922. INGRID HERRLIN. Figuriner, 2 st, Båstad.

Signerade I.H. Eiring. Höjd 7-9 cm.

Smärre bruksslitage.

Ingrid Herrlin (Född 1932)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Ingrid Herrlin (Född 1932)

Antal besök: 170