MODELLBILAR, 2 st, Revell, Lansdowne, 2000-tal.

4371815. MODELLBILAR, 2 st, Revell, Lansdowne, 2000-tal.

Volvo P121 Amazon, Revell, mått originalkartong 31x18x12,5 cm.
1970 Hillman Avenger, Lansdowne Models, mått otiginalkartong 17x7,5x6,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 456