ISBORR, metall, 1900-tal.

ISBORR, metall, 1900-tal.
4371792. ISBORR, metall, 1900-tal.

Längd ihopfälld 75 cm
Totallängd 150 cm.

Bruksskick, färgskav, rostanlupning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ihopfälld 75 cm
Totallängd 150 cm.

Antal besök: 155