VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

VAS, porslin, Kina, 1900-tal.
437177. VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Höjd 12 cm.

Smärre krackeleringar både på in- och utsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Antal besök: 1 020