FLYGPLANSMODELLER, 2 stycken, metall/plast, KLM.

4371733. FLYGPLANSMODELLER, 2 stycken, metall/plast, KLM.

Längd 28-46 cm.

Ytslitage, märken och skador. Hål i båda planen för ställning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28-46 cm.

Antal besök: 222