SOFFMODULER, 2 st, 1970-tal.

SOFFMODULER, 2 st, 1970-tal.
4371577. SOFFMODULER, 2 st, 1970-tal.

Klädd i jeanslikande tyg. 2 delar samt ett ryggstöd. Ca 82x82 cm. Rygghöjd 73 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Två djuphäftande läderknappar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 336