VINGLAS med etsning.

VINGLAS med etsning.
4371561. VINGLAS med etsning.

ca ø 10,5 cm, 18 cm hög.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4371561. VINGLAS med etsning.

ca ø 10,5 cm, 18 cm hög.

Bruksslitage.

Antal besök: 138