”GÅR GREKISKT” ILLUSTRATION.

”GÅR GREKISKT” ILLUSTRATION.
4371541. ”GÅR GREKISKT” ILLUSTRATION.

Den osignerade illustrationen av tavlan som visar en orkester framför en fyra figurer, stämplad på baksidan med upphovsrätt för 'James Laworth & Bro., LTD. London.', 54,5 cm x 45 cm.

Med slitage och märken som står i proportion till ålder, vissa fuktmärken, kantslitage och tårar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 131