4371541. ”GÅR GREKISKT” ILLUSTRATION.
Den osignerade illustrationen av tavlan som visar en orkester framför en fyra figurer, stämplad på baksidan med upphovsrätt för 'James Laworth & Bro., LTD. London.', 54,5 cm x 45 cm.
Med slitage och märken som står i proportion till ålder, vissa fuktmärken, kantslitage och tårar.