SELMA LAGERLÖF, 12 band, helt skinnband, 1940/1950-tal.

437152. SELMA LAGERLÖF, 12 band, helt skinnband, 1940/1950-tal.

Albert Bonniers förlag. Helt guldsnitt.

Blekta ryggar. Smärre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 688