TEKOPPAR med fat, 4 stycken, flintgods, " Ester ", Rörstrand.

4371513. TEKOPPAR med fat, 4 stycken, flintgods, " Ester ", Rörstrand.

Koppar
Höjd ca 7 cm
Diameter ca 9,5 cm
Fat
Diameter ca 16 cm.

repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar
Höjd ca 7 cm
Diameter ca 9,5 cm
Fat
Diameter ca 16 cm.

repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 179