FÅTÖLJER, 1 par, klädsel GP & J Baker, 1900-tal.

437138. FÅTÖLJER, 1 par, klädsel GP & J Baker, 1900-tal.

Mönster "Nymhpheus".

Slitage, fläckar, klädsel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mönster "Nymhpheus".

Antal besök: 863