OKÄND KONSTNÄR. Textiltryck, osignerad.

4371383. OKÄND KONSTNÄR. Textiltryck, osignerad.

Ramens mått ca 91 x 141 cm.

Ej examinerad ur ram Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 91 x 141 cm.

Antal besök: 123