Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
FINGAL WINROTH. "Disig morgon med ung älgko", signerad och daterad -74.
437131. FINGAL WINROTH. "Disig morgon med ung älgko", signerad och daterad -74.
41 x 57 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 x 57 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 254