FINGAL WINROTH. "Disig morgon med ung älgko", signerad och daterad -74.

437131. FINGAL WINROTH. "Disig morgon med ung älgko", signerad och daterad -74.

41 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 57 cm.

Antal besök: 1 254