MATBORD, 1960-tal.

MATBORD, 1960-tal.
4371157. MATBORD, 1960-tal.

Teak. Två utdragsskivor á 60 cm. Längd 127 (total längd 246), bredd 85, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Märken och smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
4371157. MATBORD, 1960-tal.

Antal besök: 648