Vitmålat trä.
Bord, höjd 47 cm, bredd 40 cm, längd 75 cm
Två stolar, rygghöjd 54 cm, sitthöjd 28 cm, bredd 35 cm, djup ca 37 cm.
Bruksskick, fläckar och slitage.
Vitmålat trä.