GOLVLJUSSTAKE, smide, 1900-tal.

4371071. GOLVLJUSSTAKE, smide, 1900-tal.

För 7 ljus. Höjd ca 124 cm. Längd ca 51 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 219