EINAR NETTELBLADT. Olja på pannå, Stilleben med blommor, signerad Nettel, daterad -53.

437100. EINAR NETTELBLADT. Olja på pannå, Stilleben med blommor, signerad Nettel, daterad -53.

37 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 176