RING, 18K GULD & MÅNGFÄRGADE ÄDELSTENAR, Ca. 6,7 g.

4370967. RING, 18K GULD & MÅNGFÄRGADE ÄDELSTENAR, Ca. 6,7 g.

Ring 18K, Turmaliner, akvamarin, ametist. Storlek 16,75. Totalvikt 6,7 g.
Utländska stämplar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utländska stämplar.

Bruksslitage.

Antal besök: 398