BRICKBORD, 1900-tal.

BRICKBORD, 1900-tal.
4370963. BRICKBORD, 1900-tal.

Fällbart brickbord med löstagbar bricka.
Snidad dekor.

Höjd: 81,5 cm
Mått bordsskiva: 90 x 54 cm.

Bruks- och åldersbaserat slitage, märken, repor och mindre stötskador, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4370963. BRICKBORD, 1900-tal.

Snidad dekor.

Höjd: 81,5 cm
Mått bordsskiva: 90 x 54 cm.

Antal besök: 179