BOKHYLLA, ca 1950/60-tal.

BOKHYLLA, ca 1950/60-tal.
4370907. BOKHYLLA, ca 1950/60-tal.

Stomme i teak med svartmålade detaljer och beslag i mässing. Underdel med lucka och fem stycken lådor.

Höjd: 159,5 cm
Bredd: 94 cm
Djup: 42 cm.

Bruks- och åldersbaserat slitage, stötskador och materialbortfall, repor och märken, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 159,5 cm
Bredd: 94 cm
Djup: 42 cm.

Antal besök: 405