FOTOGENLAMPA, majolika, 1900-tal.

4370904. FOTOGENLAMPA, majolika, 1900-tal.

Gulglaserad fot med blomstermotiv.
Gröntonad lampskärm
Höjd:ca 52 cm
Omkrets: ca 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gröntonad lampskärm
Höjd:ca 52 cm
Omkrets: ca 49 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 300