STURE WIKSTRÖM. KOMPOSITION, signerad.

4370404. STURE WIKSTRÖM. KOMPOSITION, signerad.

Bildmått 28 x 28 cm.
Rammått 43 x 43 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 28 x 28 cm.
Rammått 43 x 43 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 444