CARL LJUNGBERG. Gåramålning. "Fru Ebba Andersson (Haren A) Östra Herrestad". Olja på duk, Signerad Ca Ljberg.

43704. CARL LJUNGBERG. Gåramålning. "Fru Ebba Andersson (Haren A) Östra Herrestad". Olja på duk, Signerad Ca Ljberg.

46x72 cm.

Mindre färgbortfall.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

46x72 cm.

Mindre färgbortfall.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Antal besök: 1 428