FLUGFÅNGARE, 1800-TALET.

FLUGFÅNGARE, 1800-TALET.
4370370. FLUGFÅNGARE, 1800-TALET.

Med tre fötter, ofärgat glas, höjd 12, diameter 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 295