ROLLSPEL samt KASSETTBÖCKER, Stjärnornas Krig (Star Wars) samt Indiana Jones, 1900-talets andra hälft.
437037. ROLLSPEL samt KASSETTBÖCKER, Stjärnornas Krig (Star Wars) samt Indiana Jones, 1900-talets andra hälft.
1 st Stjärnornas Krig - Rollspelet, innehållandes Spelarhäfte, Spelledarhäfte samt Äventyrshäfte (tärningar saknas).
1 st kassettbok med kassett, "Rymdemperiet slår tillbaka", Stjärnornas Krig.
1 st kassettbok med kassett, "Jedins återkomst", Stjärnornas Krig.
1 st kassettbok med kassett, "Jakten på den försvunna stenen", Indiana Jones.
Bruksslitage, skador, märken/veck, lagningar med tejp på rollspelet, kassetter ej funktionstestade, häften/böcker ej genomgångna.