PARTI EMALJFÖREMÅL, 10 delar, bla: Kockums.

4370363. PARTI EMALJFÖREMÅL, 10 delar, bla: Kockums.

Innehåller kaffepanna, kanna, tvättfat, tvålkopp, matlådor.

Bruksslitage samt emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 272