BORD MED HYLLA, mahogny med näthylla, 1960-tal.

437032. BORD MED HYLLA, mahogny med näthylla, 1960-tal.

Längd 60, bredd 50, höjd 50 cm.

Bruksslitage samt fläckig skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 267