OSKAR HERMAN ARVIDSSON. Gåramålning. Trollenäs slott. Olja på pannå. Signerad O Arvidsson och daterad 23 dec 1899.

43702. OSKAR HERMAN ARVIDSSON. Gåramålning. Trollenäs slott. Olja på pannå. Signerad O Arvidsson och daterad 23 dec 1899.

50x34 cm.

Mindre färgbortfall och dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x34 cm.

Antal besök: 1 452