4370292. VINTAGE GUCCI DESIGNER HANDVÄSKA.
Cirka början av 1980-talet, en liten Gucci handväska med monogram exteriör och bred rand, med läderhandtag och axelrem. Med ett serienummer inuti, (02.58.1522). 28 cm bred, 16,5 cm hög).
lite slitage och ”sprickor” på läderbeklädnaden och handtagen på platser över tid, vissa märken på handtagen.