NÖTKNÄPPARE. Skuret trä. 1900-tal.

4370231. NÖTKNÄPPARE. Skuret trä. 1900-tal.

Längd 19 cm.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19 cm.

Repor, märken.

Antal besök: 329