4370204. EN LUX TOALETTTVÅL REKLAMSKYLT.
'Den vackra vita tvålen med LOVELY PERFUME LUX TOILET SOAP Lever Brothers, Port Sunlight, Limited, England. 003019 E', 1900-talets fristående eller hängbar reklamskylt föreställande dam och produkten, 36,5cm x 24cm.
Med märken och slitage som står i proportion till ålder, vissa fuktmärken och kantslitage.