TENNFÖREMÅL, parti, 20 delar.

TENNFÖREMÅL, parti, 20 delar.
4370152. TENNFÖREMÅL, parti, 20 delar.

Vaser, ljusstakar, kannor och skålar/fat.
Höjd 4-25 cm
diameter 7,5-26 cm.

Bruksslitage. Bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4-25 cm
diameter 7,5-26 cm.

Bruksslitage. Bucklor, repor.

Antal besök: 200