ÖRJAN WIKSTRÖM. Litografi, signerad, numrerad.

4370018. ÖRJAN WIKSTRÖM. Litografi, signerad, numrerad.

Ramens mått ca 54 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 54 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 193