4370000. FLASKOR MED SPELDOSOR, 5 st, glas och metall.
Mässing och krackelerat glas höjd 25 cm.
Koppar och glas 2 st.
Bolls ballerina 2 st.
Bruksslitage. Flaska koppar och grönfärgat glas med defekt speldosa och saknad skruv i botten. Övriga fungerande vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Koppar och glas 2 st.
Bolls ballerina 2 st.