FLASKOR MED SPELDOSOR, 5 st, glas och metall.

4370000. FLASKOR MED SPELDOSOR, 5 st, glas och metall.

Mässing och krackelerat glas höjd 25 cm.
Koppar och glas 2 st.
Bolls ballerina 2 st.

Bruksslitage. Flaska koppar och grönfärgat glas med defekt speldosa och saknad skruv i botten. Övriga fungerande vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar och glas 2 st.
Bolls ballerina 2 st.

Antal besök: 160