OMEGA, mekanisk.

OMEGA, mekanisk.
4369998. OMEGA, mekanisk.

OMEGA med förgylld stålboett
Armlänkens längd: 18 cm
Boettens diameter: 31,5 mm
Totalvikt: 21 g.

Gott bruksskick, mindre slitage av förgyllningen. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
4369998. OMEGA, mekanisk.

OMEGA med förgylld stålboett
Armlänkens längd: 18 cm
Boettens diameter: 31,5 mm
Totalvikt: 21 g.

Antal besök: 1 169