MATTA, Heriz-mönstrad, ca 302 x 200 cm.

4369969. MATTA, Heriz-mönstrad, ca 302 x 200 cm.

Mått ex. fransar.

Bruksslitage. Ställvis hårt slitage och mindre skador på fransar och kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ex. fransar.

Antal besök: 221