BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Pernilla", bok, DUX.

4369968. BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Pernilla", bok, DUX.

Längd 76, bredd 92, sitthöjd 37, rygghöjd 100 cm.

Bruksslitage, klädsel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 771