PIEDESTAL, keramik, elefant.

PIEDESTAL, keramik, elefant.
4369889. PIEDESTAL, keramik, elefant.

Piedestal i form av elefant, höjd ca 43 cm, längd ca 51 cm, bredd ca 23 cm.

Bruksslitage, krackelering, hårspricka mellan bakbenen nedtill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 292