FRED SEKUNDE. Groda, etsning, signerad med dedikation.

4369773. FRED SEKUNDE. Groda, etsning, signerad med dedikation.

Ramstorlek 50 x 40 cm, E.A.

Små fuktprickar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 50 x 40 cm, E.A.

Små fuktprickar.

Antal besök: 138