TABURETT, mahogny med intarsia, rokokostil.

4369619. TABURETT, mahogny med intarsia, rokokostil.

Längd 103, bredd 43, höjd 58 cm.

Bruksslitage, resningar i faner.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 194