BRASSET, smide, 1900-tal.

BRASSET, smide, 1900-tal.
4369499. BRASSET, smide, 1900-tal.

Ca 41 x 32 x 103 cm.

Bruksskick. Spår av användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 41 x 32 x 103 cm.

Antal besök: 135