MARCUS COLLIN. Regnväder, signerad samt daterad -55, pastellmålning.

4369430. MARCUS COLLIN. Regnväder, signerad samt daterad -55, pastellmålning.

31 x 24 cm, 43 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram, fuktfläckar.

Marcus Collin (1882–1966)

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 24 cm, 43 x 36 cm.

Marcus Collin (1882–1966)

Antal besök: 592